Makedonya Eğitim Bölümler

bolumler makedonyada egitim

Makedonya Eğitim Bölümler uluslar arası eğitim dünyasında en çok eğitim alınmak istenen bölümlerin kapısını tüm dünya öğrencilerine puan ve sınav şartı olmaksızın açtı. Makedonya Eğitim farklı bölümden, lisans ve yüksek lisans seçeneklerini öğrencilere sunuyor. Hukuk fakültesi, iktisat fakültesi, tıp fakültesi, diş hekimliği, fizik tedavi, mimarlık fakültesi, bilişim fakültesi ve sosyal bilimler fakültesi olarak eğitimin merkezi yine Makedonya Eğitim olmaya devam ediyor. Sınav şartının olmaması ile tüm dünya öğrencilerinin özellikle de Türk öğrenciler için ekstra bir avantaj olarak görülüyor. Ülkelerinde sınav ve puan barajlarının diledikleri bölüm önünde engel olan öğrenciler tercihlerini Makedonya Eğitim üniversitesi’nden yana kullanıyor. Sıra dışı ve ezber bozan kaliteli eğitim ve fakülte seçenekleri öğrencileri üniversitemize çekiyor.

Makedonya Eğitim bölümler için alanlarının en iyisi olan eğitimciler yurt içi ve yurt dışı kaynakları ile bünyemizde derslere girmekte. Dünyanın sayılı üniversitelerinden diplomaları bulunan eğitimcilerimiz, bu güne kadar edindikleri tüm tecrübeyi ve bilgi birikimini siz değerli öğrencilerimize en doğru yol ile aktarıyor. Sizleri geleceğe hem mesleki hem de kişisel gelişim alanında tam donanımlı bireyler olarak hazırlıyor. Dersler hem dersliklerde hem de uygulamalı dersler içinhazırlanmış özel laboratuvar ve teknolojik dersliklerde yapılmakta. Son yeniliklerin ve teknolojinin tüm gelişmeleri ile donatılmış bu ortamlarda sizlere pratik uygulamalar ile hızlı çözüm üretme kapasitenizi yükseltmek hedefleniyor. İş hayatının gerçekleri tüm ayrıntıları ile sizlere aktarılıyor.

Makedonya Eğitim bölümleri öğrencilerin gözde seçimleri arasında yer alırken, yüksek lisans programlarımızda fazlası ile ilgi görmeyi sürdürüyor. Yüksek lisans eğitiminde üniversitemizi tercih eden öğrencelerimize; uluslar arası ilişkiler, MBA Yönetimi, Mimarlık ve Dizayn, Bilgisayar Proğramcılığı ve Bireysel Danışmanlık gibi seçeneklerimiz sunulmakta. Sınavsız ve puansız sistem yüksek lisans programları içinde geçerli. Farklı dil seçenekleri ile dilediğiniz yüksek lisans programları da sizleri bekliyor. Dil tecihleri arasında tamamen eğitimde mevcut. Makedonya Eğitim üniversitesi ile geleceğinizi aydınlatmak ve garantilemek sizlerin elinde. Yüzde yüz başarı garantili, her anlamda kendini dünya eğitim platformuna kanıtlamış, profesyonel eğitimci kadrosu ve yüksek eğitim standartlarına sahip bir üniversite ile sizlerin yanınızda yer almaya devam ediyoruz.

 

 

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş