Makedonya Eğitim Ekşi

eksi makedonyada egitim

Türkiye’ye yakın yaşam standardı ve kültürü ile Makedonya bu yılda en çok ilgiyi Türk öğrencilerden görmeyi sürdürüyor. Türk kültürünün tohumlarının Osmanlı hakimiyeti zamanında yerleştiği bölgede eğitim görmek bir çok Türk öğrencinin ilk tercihleri arasında. Yerli Balkan halkının sıcak ve samimi davranışları Türkiye’den gelen öğrencilere kendi memleketlerini aratmıyor. Sosyal hayat içinde konaklama ve beslenme konusunda halk Türk öğrencilere karşı oldukça yardım sever davranışlar sergiliyor. Ve eğitimde en yoğun Türk öğrenci Makedonya Eğitim ekşi bünyesinde bulunuyor. Kampus hayatında da kendinizi uzak bir memlekette hissetmeden eğitim için Makedonya Eğitim sizleri de bekliyor.

Makedonya Eğitim ekşi karma eğitim veren bir üniversite. Dersler herhangi bir ayrıma tabi tutulmaksızın tüm bölüm öğrencilerine aynı anda veriliyor. Dersliklerimiz ise yetişkin eğitimine özel tasarlanmış dersliklerde, her öğrenciye kolçaklı masa olarak hazırlanmıştır. Derslerimiz hem eğitimci anlatımlı hem de sine vizyon aktarımlı olarak dersin içeriğine göre belirlenmekte. Uzman bir ekip, alanında usta eğitimci personelimiz, yerli yabancı dünyanın en iyi ders kaynak kitaplarından yararlanarak ders müfredatını siz değerli öğrencilerimize aktarıyoruz. Dünyanın her yerinden eğitim için gelen öğrenciler ne dil ne renk ayrımı yapılmadan üniversitemiz bünyesinde diledikleri bölüme yerleştiriliyor. Üstelik istedikleri bölüm için her hangi bir sınav ya da puan koşuluda yok. Sadece lise diploması ile dilediğiniz bölümde eğitim almaya hazırsanız kapılarımız yeni eğitim öğretim dönemi kayıtları ile açıldı.

Dünyanın eğitim alanında gözlerini çevirdiği Makedonya Eğitim ekşi en çokta kaliteli eğitim çizgisinde ilerlerken, uygun fiyatları ile de dikkat topluyor. Uluslar arası çok sayıda ödül ve başarı sertifikasını kazanmış olan üniversitemiz, kaliteli eğitimci kadrosundan ve son teknik eğitim standartlarını siz değerli öğrencilerine son derecede ekonomik ücretlere sunuyor. Farklı ödeme şartları ile sizleri ve bütçelerinizi hiç zorlamıyor. Ailelerin çocuklarını daha rahat ve huzurlu olarak yurt dışına eğitim için gönderme şartlarının hepsini olgunlaştırarak servis ediyor. Hem kalite, hem ekonomik hem de unutulmaz bir üniversite hayatını sizde Makedonya Eğitim Öğrencisi olarak yaşayın.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş