Makedonya Eğitim Forum

forum makedonyada egitim

Dün olduğu gibi bu gün de Makedonya Eğitim Forum ile farkını ortaya koymaya devam ediyor. Siz değerli ailelerin üzerine büyük yükler yükleyen yüksek öğrenim harçları ve çocuklarınızın giderleri Makedonya Eğitim için geçerli değil. Uygun fiyat politikasını uluslar arası eğitim standartlarını bünyesine kazandıran üniversite, öğrencilerin ve ailelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yurt dışı eğitimde tüm dünyanın gözü bu üniversitede! Alanında uzman eğitimcileri, kampüs hayatı ve uygun fiyat politikası ile Türkiye’den de çok sayıda öğrenci bizleri tercih etmeyi sürdürüyor. Biliyoruz ki üniversite eğitimi aileler üzerinde büyük maddi yüklere neden olmakta. Bu yükü hafifletmek için bizlerde elimizden geleni yapıyoruz. Üniversitemiz bünyesinde sizlerde gelecek hayatınızın temellerini çok ekonomik fiyatlarla atmaya başlayabilirsiniz.

Makedonya Eğitim Forum bölüm ve fakülteye göre farklılık göstermekte. Dilediğiniz bölüme puan sınırlaması olmadan yerleşebilir ve kariyerinizi makul fiyatlı harç ve eğitim giderleri ile şekillendirebilirsiniz. Son zamanlarda yurt dışı öğrencilerinin gözde üniversiteleriden biri olan Makedonya Eğitim en çok tercih edilen gelecekte kolay iş sahibi yapacak bölümlerler bu akademik yılda da kayıtlarını almaya başladı. Sınırlı kontenjanlarımız dolmadan sizlerde istediğiniz bölüme kayıt olabilir ve geleceğin en parlak meslekleri için, mesleki eğitimizi üniversitemizde yapabilirsiniz. Mezun olduğunuzda iş hayatına bizlerden almış diplomanızın farkı ile zorlanmadan başlayabilirsiniz. Geleceğe güvenle bakmak için doğru yol Makedonya Eğitim’den geçer.

Makedonya Eğitim Forum kadar dikkatleri üzerine toplayan diğer bir konu ise, üniversitenin öğrencilere sunduğu hizmetler. Bunlar arasında öğrenciler için en büyük sorun alan konaklama ve barınma sorununu kökten çözen kurumumuz, kız ve erkek öğrenci yurtları ile hizmet binasını açtı. Aile ortamını aratmayan ve fiziki şartları mükemmel denebilecek standartlara sahip yurt seçeneği de artık bizlerin yönetiminde siz değerli öğrencilerimize hizmet veriyor. Üniversitede hayatınızı kolaylaştıran seçenekleri bir arada sunan yurt hizmeti içinde düzenli odalar ilk sırada yer alıyor. Her kişiye çalışma masası, dolap ve ortopedik yataklara sahip odalar farklı kişi kapasitesine sahip. Üniversite hayatınızı kolaylaştıran tüm şartları bünyesinde barındıran Makedonya Eğitim sizleri de bu ayrıcalıklar dünyasına davet ediyor.

 

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş