Makedonya Eğitim eğitim

turkce egitim makedonyada egitim

Makedonya Eğitim her sene olduğu gibi bu yıl da yine eğitim öğretim yılına farklı fakülte ve bölümler ile girmeye hazırlanıyor. Bünyesine eklediği yeni programlarlla yine farkını ortaya koyuyor. Farklı dillerde eğitime devam eden üniversite yönetimi olarak Makedonya Eğitim eğitim programını da bünyemizde sürdürüyoruz. Balkanlarda yüksek eğitim denildiğinde ilk akla gelen üniversiteler arasına eğitim anlayışımız ile farklı bir hayat veriyoruz. Son zamanlarda Makedonya’da eğitime devam etmek isteyen tüm öğrencilere uygun fakülte seçeneklerimizi son gelişmelere göre bu yıl da yeniden düzenledik. Üniversitemiz fiziki şarklarını yetişkin eğitimine daha uygun hale getirdik. Ve en önemlisi alanının en iyisi olan üniversite hocalarını bünyemize aldık.

Türkiye’den eğitim için bizleri yani;  Makedonya Eğitim eğitim programlarını daha zengin hale getirdik. Gelecek vaat eden tüm fakülteler için ders seçimi ile artık yanınızdayız. Çok sayıda Türk öğrencinin ilk tercih ettiği üniversitemizde siz de eğitim basamaklarını tırmanmayı mı hedefliyorsunuz? Üniversitemiz bünyesinde çok sayıda Türk öğrencimiz eğitim aldığı için eğitim sırasında kendinizi memleket ve evinizden hiç uzak hissetmeyeceksiniz. Yıllarca Türk hakimiyetinde kalmış olan Makedonya’da Türk geleneklerine, adetlerine ve izlerine rastlayacaksınız. Yaşam tarzları ve yemek kültürü sizlere kendinizi hiç yabancı hissettirmeyecek. Yerli halkın Türk öğrencilere karşı sergilediği misafirperver yaklaşım karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Makedonya Eğitim eğitim programlarına Türkiye’den ve dünyadan gelen talep oldukça fazla. Bu durum da istediğiniz fakülte ve bölüm kontenjanlarımız dolmadan ön bilgi ve ön kayıt işlemlerinizi yapmak için zaman kaybetmeyin. Kesin kararınızı vermekte acele ederek, bir an önce kayıt işlemlerinizi tamamlayın. Geleceğiniz için çıktığınız bu önemli kararda istediğiniz bölüme sınavsız olarak yerleşin ve eğitiminizi dilediğiniz bölümde devam etme şansını yakalayın. Bu fırsatları üniversitemiz sizlere çok ekonomik ücretler karşılığında vermektedir. Sizlere uygun ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgiyi iletişim ofislerimiz vermektedir. Geleceğinizi hazırlamanın Makedonya’daki adresi  Makedonya Eğitim sizleri de öğrencileri arasına almaktan her yıl gibi bu yıl da çok mutlu olacak.

 

 

 

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş