Makedonya Eğitim Tıp Fakültesi

tip fakultesi makedonyada egitim

Üniversite’de okumak, hele ki tıp fakültesinde okumak çocukluğundan lise dönemine kadar çok sayıda öğrencinin hayallerini süslemekte. Ne var ki sınavlar ve puanlar bazen buna engel olabilmekte. Engelleri aşmanın en kolay yollarından biri ise özel üniversiteden yana tercih kullanmak. Fakat özel üniversite noktasında da ekonomik nedenler öğrencilerin önünü kesmekte. Türkiye’de eğitim şartları devlet üniversitelerinde bile oldukça pahalıya mal olmakta. Aileler bu durumda giderlerini minimum seviyeye indirse de çocuklarının eğitim giderlerini karşılamakta maalesef zorluk yaşamakta. Hele ki okuduğunuz bölüm tıp fakültesi ise daha çok masraf öğrencilere ve ailelerin önüne çıkmakta. İşte bu durumlar söz konusu olduğunda sizlere Makedonya Eğitim Tıp Fakültesi fakültesi ciddi fırsatlar sunmakta.

Makedonya Eğitim Tıp Fakültesi yüksek öğrenim görmek Türkiye’de eğitim almaktan çok daha ucuz rakamlarda. Öğrencilere erken kayıt indirimi ve ödeme koşullarında cazip teklifler sunan üniversite yönetimi, ailelerin ve öğrencilerin bütçelerine hem çok ağır yükler yüklememekte hem de ödemede zorluk yaşatmamakta. Goce delcev üniversitesi fiyatları kadar eğitimci kadrosu ile de fırsat sayılan bir programa yeni akademik yılda imza atmış bulunmakta. Profesyonel eğitimcilerin kadrosunda yer aldığı üniversite bünyesinde dünyanın en iyi doçentleri yerini almış durumda. Bu fırsat dolu eğitim yılı başında sizlerde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ilk adımı atın. Yetersiz puanlar ve sınav stresi yaşamadan Makedonya Eğitim Tıp Fakültesi fakültesine kaydınızı yaptırın geleceğinizi riske etmeyin.

Makedonya Eğitim Tıp Fakültesi fakültesinde farklı dil seçenekleri ile eğitim alabilirsiniz. Ben tıp eğitimi almak istiyorum diyorsanız tercihlerinizi o doğrultuda yapma şansınız da mevcut. Balkan topraklarında kendinizi memleketinizde hissederek hem olarak eğitim alabilir hem de Türk topraklarında hissedebilirsiniz. Bölge halkının Türk öğrencilere yaklaşımı oldukça dostane. Nüfusun yaklaşık yüzde atmış beş kadarı zaten türk kökenli bireylerden oluşuyor. Bu da sizlere büyük avantajlar getiriyor. En başta dil sorunu yaşamadan yurt dışında eğitim alıyorsunuz. Halkın Türk öğrencilere karşı olumlu tutumu sayesinde barınma sizler için sorun olmaktan çıkıyor. Tüm bu artıları ile yeni akademik yıl için sizleri de üniversitemize bekliyoruz

 

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş